Yastık

 

 • Kimin İçin Üretildi ?

   

  Visco Ortopedik Yastığı, uykuya dalma süresinde sinir, stres, ve kaygı bozukluğu gibi problemler yaşayanlar ve uykuda terleyen kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Bu ürün, rahat bir uyku deneyimi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

 • 857 Adet Huni® Hava Kanallarıyla İleri Düzey Hava Dolaşımı

   

  Yastığın iç yapısında bulunan hava kanalları, mükemmel hava dolaşımı sağlar. Bu, yastığınızın sürekli olarak ferah ve rahat kalmasını sağlar.

   

   

 • Terlemeyi önler.
 • Gece boyunca istenmeyen dönmeleri azaltır.
 • 857 Adet Huni Hava Kavalı
 • Mikrospandex® Kılıf: Nefes Alabilen, İnce ve Esnek Tasarım

   

  Mikrospandex kumaşımız, üstün nitelikli bir yastık kılıfının vazgeçilmez özelliklerini sunar. İnce ve esnek yapısı sayesinde, bu kılıf hava sirkülasyonunu ve serinlik iletimini en üst düzeye çıkarırken nefes alabilme özelliğiyle de dikkat çeker. Biz, siz değerli kullanıcılarımıza rahatlık ve kalite sunmak için tasarladık.

  Nefes Alabilen Tasarım : Mikrospandex kumaşımız, yastığınızın içindeki havanın dolaşımını sağlayarak uyku sırasında maksimum konforu garanti eder.

  İnce ve Esnek : İnce dokusu ve esnek yapısı, yastık kılıfının yatağınıza mükemmel uyum sağlamasını sağlar.

  Serinlik İletimi : Bu kumaş, vücut sıcaklığını dengede tutar ve serinlik hissini artırır.

 •  

₺1.090,00 KDV Dahil
Yastık
 • Neden Ortopedik Visco Yastık Tercih Etmeliyiz?

         Aslında yastık seçimimiz tam anlamıyla hayat kalitemizi belirliyor,desek abartmış olmayız.Bu yüzden 2000'den beri ERGOFOAM

         markası ile ortopedik ve son derece konforlu yastıklar üretiyoruz.Yatış şeklinize,yüksek veya kısa boyun destekli geniş ve dar visco

         yastık tercihinize ve anatominize  uygun yastık seçmeniz halinde uykularınızın kesintisiz olacağına teminat veriyoruz.

 

₺1.290,00 KDV Dahil
Yastık
 • GALAXY MOTİON MEDIUM 2.0 

  Kesintisiz bir uyku ve Orta yumuşak bir yastık aradığınızı biliyoruz. Sizin için tasarladığmız Visco Ortopedik Yastığımızın Mavi renkteki yan duvarlarında yastığın kategorisi 2.0 Medium Orta Sert Yastık olarak belirtilmiş olup Isı ve basınca göre hareket eder, boyun ve omuz kaslarını desteklemek için özel olarak tasarlanmışır. Orta Yumuşak yastık sevdiğinizi belirtmeniz halinde nokta atışı yaparak, size özel üretilmiş Visco Ortopedik Yastığa sahip olabilirsiniz. Ürünümüz gece boyunca cildi korumaya yönelik tasarlanmış olup, Viskon kumaş kullanılmıştır. Yastık ölçülerimiz 65*40*16 cm’dir.

 

₺1.298,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR