Pijama Takımı

Semplıce P1

100% Tencel™ Lyocell / Women Fabric S-M-L-XL-2XL

  • Otro kreasyonları, doğanın rafine bir armağanı olan Tencel™ Lyocell kumaşın nadide kalitesiyle bizleri karşılar. Bu zarif kumaş, sürdürülebilir ormanların derinliklerinden kazanılan ağaç liflerinin avangart bir dönüşümle hayatını kazandığı hikâyeyi anlatmaktadır. Tencel™ Lyocell, su ve enerji konusunda mükemmel bir ekonomi oluşturarak ekosisteme verdiği olumsuz etkileri minimize eder. Tencel™ Lyocell kumaşın eşsizliği, sadece ekolojik özelliklerine değil, aynı zamanda bedenimize sunmuş olduğu lüks deneyime de dayanır. Tencel™ Lyocell, cildinize bir sanat eseri inceliğinde dokunur, nem yönetimiyle terlemeye karşı bir kalkan oluşturur ve nefes alabilir yapısı en hassas ciltleri bile konforla sarar.
  • Otro koleksiyonlarını mistik havası, Tencel™ Lyocell kumaşın mükemmel kalitesi ve konforun büyüleyici hissiyle sizi adeta büyüler. Otro ürünlerini deneyimleyerek, sadece bir seçkin giyim ögesini değil, aynı zamanda estetik bir yaşam felsefesini de benimsemiş olursunuz. Otro'nun ustalıkla hazırlamış olduğu kreasyonlar, cildinizi bir ödül gibi kucaklar ve sürdürülebilir üretim manifestosuyla doğaya olan saygılı duruşunu sürdürür. Rengârenk dokular, artistik tasarımlar ve ekolojik sorumluluk bilinciyle tasarlanmış her Otro tasarımı, yaşam alanlarınızda lüksle konforun mükemmel birleşimini temsil eder.
  • Seçkin, sofistike ve sürdürülebilir olan Otro, ev giyiminin haute couture tanımını yeniden yazmak için tasarlanmıştır. 
₺3.893,00 KDV Dahil
₺4.875,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR